ÜRÜNLER > Kudret Eko-Max

Kudret Tuğla A.Ş. , TUKDER (Türkiye Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği) ile birlikte yaptığı arge çalışmaları sonucunda yepyeni kompozit bir ürünü sektöre kazandırmanın gururunu taşıyor.

Kudret EKO-MAX markası ile üretilen bu yeni ürün ülkemizdeki ilk 3 ısı bölgesine de uygun olarak dizayn edildi ve performans açısından ülkemizdeki en iyi tuğla duvar malzemesi haline geldi. Duvarda m2 de 16 adet kullanılan bu ürün yine kudret tuğlanın 998-2 standardıyla ürettiği ve ısı yalıtımı en yüksek düzeyde tutan Clayfix (hafif örgü harcı) ile birlikte örüldüğünde maximum yalıtım değerlerine ulaşmaktadır. Böylece 1,2 ve 3. ısı bölgelerinde mantolama yapmadan uygun duvar U değerlerini sağlayabilmekte.Kudret Eko-Max Clayfix hafif örgü harcı ile birlikte kullanılmaktadır.

Aşağıda Kudret Eko-Maxi UTO Belgeleri yer almaktadır. Belgelerin üstünü tıklayarak aslına ulaşabilirsiniz.


Kudret Eko-Max 3 ana ısı bölgesinde tek başına duvarda kullanılabilir. İlgili değerler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Isı Yalıtım Programı BEP-TR de 692 ve 693 nolu ürünler olarak kayıt altına alınmıştır. Isı projelerinizde buradan kullanabilirsiniz.


Isı yalıtımında maximum değerleri taşıyan bu ürünümüzle çevreye duyarlı , daha iyi ısıl performans taşıyan ve cebinizi düşünen bina çözümleri yaratabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyatlarla..

Kudret Eko-Max aşağıda görüldüğü gibi çok kolayca örülür. Üstelik örgü harcı da bizden...Kudret Eko-Max ; Maximum Yalıtım , Maximum Kazanç.

  • Eko-Maxi 15

    Tip (Ts En 771-1): Kategori II - LD Ağırlık (kg): 5 kg. Boyut: 25*15*23,5 Basınç Dayanımı: 4 N/mm2 Sipariş Kodu: Maxi 15 Isı İletkenlik Hesap Değeri(λh): 0,114 W/mK Duvar Kalınlığı: 15 cm Hacim Ağırlığı: 600 kg./m3 Sarfiyat (ad/m2): 16 Adet
  • Eko-Maxi 20

    Tip (Ts En 771-1): Kategori II - LD Ağırlık (kg): 7 kg. Boyut: 25*20*23,5 Basınç Dayanımı: 4 N/mm2 Sipariş Kodu: Maxi 20 Isı İletkenlik Hesap Değeri(λh): 0,118 W/mK Duvar Kalınlığı: 20 cm. Hacim Ağırlığı: 600 kg./m3 Sarfiyat (ad/m2): 16 Adet
 
CE TSE KAS