Kudret Tuğla A.Ş. Kalite Prensipleri ve Kalite Belgelendirme

Kudret Tuğla AŞ üretimi tuğlalar, Türk Standartları Enstitüsü'nce onaylanmış laboratuarlarda kontrol edilmekte ve ürünlerin tamamı ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Standartları çerçevesinde yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Üretimlerimizin kalite düzeyleri, TSE den alınan CE sertifikası ile onaylanmıştır.

CE Dokümanları

Kudret Tuğla AŞ, Kategori I / Sistem 2+ kalite düzeyinde üretimler gerçekleştirmektedir.

Tüm ürünlerin boyut, ağırlık, basınç dayanımı ve kalite unsurları olan diğer özellikleri, Kudret Tuğla A.Ş. bünyesinde bulunan laboratuarlarda CE normlarına uygun deney cihazları ve yöntemleri kullanılarak düzenli olarak kontrol edilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ: Kudret Tuğla San ve Tic A.Ş. blok tuğla üretiminde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini esas alan, rekabet edilebilir fiyatıyla sektörün lideri olmayı hedefler. Eğitimli ve nitelikli çalışanlarımızla,sürekli iyileştirme ile hedeflerimize ulaşmamız mümkündür. Tüm faaliyetlerimizde verimlilik,süreklilik iş güvenliği , çalışan ve müşteri memnuniyeti esastır.

TS EN 771-1 Türk Standartlarına Uygunluk Belgeleri

 

ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi sayesinde işletme içersindeki her türlü faaliyet kayıt altına alınmakta, çalışanların bilgi ve yetenek düzeyleri gerek işletme içersinde gerekse işletme dışında verilen eğitimler sayesinde en üst düzeyde tutulmaktadır.

ISO-9001: 2015 Belgesi:

Kudret Tuğla AŞ., 20 Nisan 2004 tarihinde ISO-9001, Kalite Sistem Sertifikasını almaya hak kazandı.

TSE Kalite Belgeleri

error: Content is protected !!